Producenci domów drewnianych – najwyższej jakości domy ekologiczne. Domy z bala

Domy z bala zyskują coraz większą popularność w Polsce. Ich niepowtarzalnym atutem jest ekologiczne rozwiązanie budowy z bali o dużych przekrojach. Domy z bali mają istotną wyższość nad murowanymi, gdyż ich wykonanie jest znacznie szybsze i zajmuje około 7 tygodni. Wykonywane są domy z bali zarówno do wykończenia jak i pod klucz. Charakteryzują się energooszczędnością znacznie większą niż tradycyjne domy murowane. Kolejną ich zaletą są zdecydowanie niższe koszty.

 

Producent domy z drewna – najlepsza jakość dla klientów indywidualnych i firm deweloperskich

Producenci domów drewnianych oferują domy najwyższej jakości, które są znacznie bardziej funkcjonalne i dają większą przestrzeń użytkową niż domy murowane o tym samym metrażu. Dodatkowym atutem jest niepowtarzalny zapach w domu. Materiały są w pełni naturalne i ekologiczne, bez stosowania niebezpiecznych dla zdrowia składników np. formaldehydów. Domy z bala prezentują się niezwykle efektownie na tle domów murowanych.
Dla klienta wykonywany jest bezpłatny kosztorys zawierający zarówno materiał jak i montaż domu drewnianego z bali. Warto przekonać się o jego funkcjonalności.

Author: woodhouse.com.pl