Bramy dla domu i firmy

Obecnie na rynku istnieje szeroka oferta bram garażowych. W sprzedaży mamy bramy oferowane indywidualnym klientom oraz różnym firmom i przedsiębiorstwom.

Na rynku można zakupić bramy w wybranym kolorze i rozmiarze. Ich parametry są dobierane zgodnie z upodobaniami klientów oraz wymogami technicznymi i estetycznymi. Katalog tych produktów został posegregowany z uwzględnieniem różnic fizycznych i użytkowych. Bramy są podzielone pomiędzy te, które doskonale sprawdzają się w domu oraz te które pasują do firm. Wśród bram odpowiednich dla domów i terenów przydomowych znajdują się bramy garażowe uchylne, przesuwne, dwuskrzydłowe, segmentowe i roletowe. W szerokiej ofercie bram z Krakowa można też znaleźć bramy przemysłowe, wjazdowe, ogrodzeniowe oraz specjalistyczne.

 

Dużą popularnością cieszą się bramy segmentowe, których panele są powlekane często farbami poliestrowymi, natomiast konstrukcja wraz z prowadnicami wykonana jest z ocynkowanej stali. Dzięki temu są odporne na warunki atmosferyczne. Korozja nie pojawia się na nich przez wiele długich lat.
Bramy garażowe Kraków – są użytkowane w różnorodnych miejscach. Wśród nich można wymienić przedsiębiorstwa, przemysł, obiekty użyteczności publicznej, obiekty sakralne i militarne oraz budownictwo mieszkaniowe.
Dzięki surowcom zastosowanym podczas produkcji bramy gwarantują bezpieczeństwo i stanowią wysoki standard na rynku systemów garażowych.

Author: woodhouse.com.pl