Altany ogrodowe drewniane i domy z bali klejonych – oferta dla miłośników ekologii

Jeśli stworzyło się ogród w stylu japońskim, warto zainwestować w altany ogrodowe drewniane, które można dodatkowo przyozdobić roślinnym pnączem.
Wykonane są z drewna najwyższej jakości, które jest impregnowane, co zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki temu drewno nie butwieje i altana może ozdabiać ogród przez wiele lat. Altany ogrodowe oferowane są w różnych odcieniach brązu, a na specjalne zamówienie również białe.

Dodatkowo jest możliwość przemalowania altany na interesujący nas kolor.
Bardzo popularne ostatnio stały się domy z bali. Wykonywane są w różnej technologii. Możemy wykonać dom z bali klejonych lub spawany i skręcany za pomocą śrub. Obie metody są ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Zaletą domu z bali klejonych jest korzystny mikroklimat, który korzystnie wpływa na zdrowie, a także zapach lasu, który możemy czuć przez cały rok. Na rynku znajdziemy wielu producentów domów z bali, którzy oferują konkurencyjne oferty, warto więc najpierw poprosić o kosztorys. Cena zależy od rodzaju drewna, czy jest to np. cydr syberyjski, czy świerk syberyjski oraz wielkości i projektu.

Author: woodhouse.com.pl