Wykończenie domów i mieszkań pod klucz – najwyższa jakość

Jeśli szukasz wykonawcy, który kompleksowo zajmie się wykończeniem twojego domu, bądź jesteś deweloperem, skorzystaj z usług wykończenia mieszkań pod klucz w mieście Warszawa. Firma zatrudnia architektów wnętrz, którzy zaprojektują wystrój, doradzą w wyborze płytek, paneli czy też gresu, a także mebli oraz rozwiązań wykończenia ścian. Firma zatrudnia także ekipę remontową która wykona wszystkie niezbędne prace według projektu.

 

Specjaliści są wszechstronnie wykwalifikowani zarówno w kładzeniu tapet, jak i malowaniu ścian, przyklejaniu kamienia dekoracyjnego, czy też paneli dekoracyjnych 3D. Nie ma dla niech rzeczy niemożliwych do wykonania. Na życzenie klienta zainstalują panel ogrzewania podłogowego. Wykończenia domów to oferta dla wszystkich zapracowanych, którzy nie mają czasu na poszukiwanie wielu fachowców a także osób zawodowo zajmujących się sprzedażą mieszkań pod klucz.
Jest kilka pakietów ofert skierowanych dla klienta, które zależą od budżetu. W pakiecie standard ekipa wykona podłogi wstawi drzwi i pomaluje ściany według projektu klienta, natomiast pakiet luksusowy oferuje już kompleksowe usługi doradczo-remontowe.

Author: woodhouse.com.pl