Idealne ciepło w naszym domu

Chcesz zawsze mieć odpowiednią temperaturą w domu? Zainwestuj w nowoczesny system SNG. Rachunki za energię będą niższe, a Ty będziesz cieszyć się pożądanym ciepłem w całym domu.

Ten system ogrzewania polega na uzyskaniu maksymalnego komfortu odczuwanego ciepła, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów ponoszonych na energię. Do tego celu wykorzystywany jest system SNG który steruje temperaturą w całym mieszkaniu. Posiada wiele funkcji. Można tu wymienić tworzenie stref grzewczych oraz czasowe ustawienie różnych trybów. Zaletą jest to, że całym systemem można sterować zdalnie.

 

W tym innowacyjnym urządzeniu istnieje możliwość ustawiania różnych poziomów temperatury, odrębnych w każdym pomieszczeniu. W kuchni możemy np. mieć 20 stopni, a w salonie 22 stopnie. System ten posiada cztery tryby temperatur ( comfort, stand by, night i party). Każdy z trybów można zaprogramować w taki sposób, że będzie uruchamiał się za pomocą wyłącznika światła. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom można też sterować ogrzewaniem podłogowym.
Sterowanie ogrzewaniem jest bardzo korzystne. Instalacja systemu nie należy do małych wydatków, ale zwraca się po pewnym czasie w postaci niższych rachunków za energię.

 

Author: woodhouse.com.pl