Idealna brama w Twojej firmie

Szybkobieżna, rolowana, segmentowa czy spiralna – która z oferowanych na rynku bram będzie najlepsza dla obiektów w Twoim przedsiębiorstwie? Warto zastanowić się przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Każdą bramę przemysłową należy dopasować do sposobu zabudowy, specyficznych zastosowań i warunków, w których będzie użytkowana. Warto zainwestować w bramy dla przemysłu, które posłużą przez wiele lat.
Na rynku mamy do wyboru bramy przemysłowe szybkobieżne, rolowane, segmentowe oraz spiralne. Pierwsza z nich jest stosowana zarówno wewnątrz jak i zewnątrz budynku. Jej użytkowanie jest bardzo sprawne i szybkie, dlatego sprawdza się we wszystkich gałęziach przemysłu oraz infrastrukturze logistycznej i handlowej. Druga z dostępnych na rynku bram, to brama rolowana. Jej główną zaletą jest konstrukcja.

 

Pancerz tej bramy jest zwijany na wał umieszczony nad otworem, dzięki czemu przestrzeń na sufitem hali pozostaje wolna. Trzecia z nich – brama segmentowa jest przeznaczona do użytku w prywatnych garażach jak też w magazynach przemysłowych. Zbudowana jest z prowadnic pionowych, poziomych, podsufitowych i płaszcza z segmentów ocynkowanych. W standardzie jest otwierana ręcznie, ale jest przystosowana do zamontowania automatu. Czwarta z wymienionych, to brama spiralna, której zaletą jest spiralny system nawijania się bramy. Jest bardzo szczelna dzięki czemu redukuje przeciągi w zakładzie. Przekłada się to na spadek liczby zachorowań pracowników.
Zakupione bramy przemysłowe powinny być niezawodne, wytrzymałe oraz bezpieczne podczas użytkowania. Warto zainwestować w bezawaryjne w eksploatacji bramy z wyżej półki, które posłużą przez wiele lat.

 

Author: woodhouse.com.pl