Domy z drewna szeroki wybór w niskich cenach. Budowa domów drewnianych i szkieletowych – producent

Budowa domu murowanego wiąże się z bardzo dużymi kosztami i długim czasem realizacji projektu, dlatego domy drewniane zyskują coraz większą popularność. Budowa domów drewnianych i szkieletowych jest niezwykle szybka, ponieważ w trakcie budowy korzysta się tylko z tzw. suchej technologii stawiania, czyli łączy się za pomocą gwoździ i spawów. Do izolacji budynków drewnianych używa się pianki poliuretanowej, która jest niezwykle skuteczna i dzięki niej nie tworzą się mostki termiczne.

 

Domy z drewna wykonane są w różnych stylach, najpopularniejszym jest skandynawski. Są to zarówno domy piętrowe jak i parterowe. Średni okres budowy fundamentów wynosi 14 dni. Są to domy energooszczędne i ekologiczne. Deski do budowy domów są odpowiednio zaimpregnowane. Domy stanowią naturalną barierę dla promieniowania UV. Zimą utrzymują temperaturę, a latem stanowią naturalną klimatyzację.
Producent oferujący domy z drewna ma w swojej ofercie wiele modeli, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na życzenie wykonywany jest kosztorys, który do niczego nie zobowiązuje. Jeżeli zależy Ci na ekologii- wybierz domy drewniane.

Author: woodhouse.com.pl